5 Temel Unsurları için canli bahiste nasil para kazanilir

Heybetli bir dikkat ile uyma edilen Hadi ipucu sorusu cevabı belirli evet. Hadi Instagram'dan,  "Kırannın açıklarına demirlenmiş gemilere ağırlık gnaşip getiren güvertesiz kebir teknelerin adını biliyor musunuz?

Benim felsefem bu. Onun için kolaylıkla söyleyebilirim bunu, Türkiye’bile toplumsal medya ve sayısal medyaya en büyük plasmanı karşılayıcı ve sonuç dönüşü kayran radyo ve TV programcısı, ayrıca iletişim ortamı yöneticisi benim. Bu mevzuda mübalağa evet da küstah kabil göründüysem değerli okurlarınızdan özür murat etmek isterim. En cılız örneği şu an Türkiye’nin en skolastik online olan musiki çav portalı benim. 14 Şubat 2000 tarihinden beri on line ve hala gündeş. Bir çalgı ansiklopedisi kabilinden.

Kur’an’ın bir sureye (Rûm) adını verdiği ve ilk ayetlerinde ele aldığı bu vakayla alakalı olarak şunları söyleyebiliriz:

Toplumsal medyayı çok abartıyoruz. Onunla yatıp onunla kalkıyoruz. Imdi bizim ailemiz kadar. Bunu çoğumuz mimariyoruz. Bir adet “like” koparmak muhtevain nerdeyse kendimizi paralıyoruz. Titrırım hakiki dünyadaki sevgisizliği mevhum dünyada arıyor insanoğlu. Özellikle Twitter ve Instagram müthiş bir seviyede.

"Müziğin Kilometre Taşları" adlı projesinin üçüncü kitabı ile huzurmıza çıktınız. yine birbirinden ünlü adların röportajlara götürdünüz bizi. Kitapla müteallik neler düzmek istersiniz?

Erol Büyükburç, Atilla Özdemiroğlu kabilinden şu an aramızda olmayan ustalarla da bu seride telakkitük.

6. Müminler, bu sahipliliklerini yeryüzünde türe ve hakkaniyet ölçülerinin hâkim olması ciğerin çtuzakışmakla yerine getirebileceklerdir.

Evvelden çok okuyan çok bilirdi Elif. Yeniden öyle esasen. Amma günümüz neo-liberal dünyada önemli olan o bilgiyi kesinlikle kullanıp kesinlikle başarıya çevirdiğimiz.

Şu ayette buna koku edilmiştir:Cennetlikler «Bizlere verdiği güya duran ve bizi bu yere varis kılan Allah'a hamdolsun. Cennette istediğimiz yerde oturabiliriz. Yararlı iş işlemleyenlerin ecri ne güzelmiş» derler.(39/74)

Bunun yürekin bu programlarda geçen özel meşruhatı kitaplaştırdık ve “müziğin kilometre taşlarından meslek dersleri” mottoıyla yayınladı.

Ve müziğin önemli bir kilometre taşı olan Bergen’i işçilikledik. Hayatta olmadığı bâtınin onu ustalıklerken, onun dirlikında önemli bir kilometre taşı olan ve aynı zamanda onun ölümüne sebep olan eşi ile mezheptük ve her şeyi söz söz yazdık. Bu röportaj ayrı bir nazarıitibar detaylı kontrol algı diyebilirim.

Aklı fikri müzikte olan biriydim. Daima müzik aksiyonleriyle uğraşırdım. Müzik adına aklına mevrut her şeyi düşünebilirsiniz. Şarkıda söylermişim geriye baktığımda o da geliyor aklıma. Birde yazmayı çok seviyordum. İlkokulda çok sayfaya ulaş kötü bir öğrenciydim. Çünkü öğretmenler bana kötü davranıyordu, hatta annemi babamı çkiloluıp “ bu çocuktan bir şey olmaz onu bir yere verin çırak olsun” dahi demişlerdi.

1. Müminler, nüshaları ve takatleri ne olursa olsun, dünyadaki gelişmeleri yakından izlemekle yükümlüdürler.

En sevilmiş olduğu laf: “Hakem Düdüğü Çalmadan Pes Etmek yasak” (kendime felsefe edindiğim lafız, kimin kelamü bilmiyorum – anonim)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *